Insolvenční správce dlužnice Sylvia Kluková, nabízí k prodeji osobní vozidlo Škoda Octavia:
Cena: Neuvedena
Typ ceny: Nejvyšší nabídka
Kraj: Celá ČR
14.04.2025
05.05.2025
Insolvenční správce dlužnice Sylvia Kluková, nabízí k prodeji osobní vozidlo:
- Osobní automobil tovární značky: Škoda, obchodní označení: Octavia, varianta: ACCLHAOX, RZ: 4AI 2172, VIN: VIN: TMBJG7NEXF0100063, barva vozidla: šedá ( v technickém průkazu: žlutá), zdvihový objem: 1.598 cm3, technická prohlídka: 01.09.2022 (platná do 01.09.2024)
Podmínky prodeje:
Majetek bude zpeněžen nejvyšší nabídce v realizované aukci.
- Aukce bude zahájena dne 06.05.2025 v 09:30 hodin na webové adrese:
https://exdrazby.cz/aukce/16670
- Aukce bude ukončena dne 06.05.2025 nejdříve v 09:55 hodin
- Prohlídka předmětu aukce je stanovena dne: 24.04.2024 v 13:30 hodin
- Místo prohlídky je stanoveno: parkoviště u budovy sídla insolvenčního správce 500 02 Hradec Králové, Nerudova 37/32
- Minimální nabídková cena: 400,00 Kč
- Minimální příhoz byl stanoven na částku: 3.000,00 Kč
- Cenu dosaženou v aukci nelze uhradit započtením, rovněž platba směnkou, platební kartou, šekem je nepřípustná.
- Aukční jistina
Aukční jistina byla stanovena na částku 10 000,- Kč a musí být uhrazena před zahájením aukce:
- bankovním převodem nebo vkladem hotovosti na účet organizátora č.ú. 6672919359/0800 vedený u České spořitelny, a.s.
- variabilní symbol: v případě, že účastníkem aukce je fyzická osoba – rodné číslo, právnická osoba – IČO;
- specifický symbol: je číslo jednací uvedené v této vyhlášce (06025).
- Dokladem o složení aukční jistoty je pokladní stvrzenka nebo výpis z účtu nebo potvrzení banky o odepsání částky ve výši aukční jistoty z účtu odesílatele ve prospěch výše uvedeného účtu
- Aukční jistota se nezapočítává do ceny dosažené v aukci. Aukční jistota slouží k úhradě nákladů organizátora aukce a jeho odměny. To neplatí, pokud nebude navrhovatelem aukce s vítězem aukce uzavřena kupní smlouva, a to z důvodů ze strany navrhovatele. Účastníkům aukce, kteří se nestanou vítězi aukce a složili aukční jistotu na účet organizátora, se vrací aukční jistota bankovním převodem na účet, z kterého organizátor jistotu obdržel, a to do tří pracovních dnů ode dne konání aukce. V případě vkladu hotovosti na účet bude vrácena jistota na účet uvedený v registraci účastníka aukce.
Předání předmětu dražby:
Předmět dražby bude předán Organizátorem aukce Vítězi aukce (kupujícímu). Přesný termín předání předmětu dražby určí Organizátor aukce a sdělí Vítězi aukce bez zbytečného odkladu po podpisu kupní smlouvy.
Místo předání předmětu dražby -pozemek bude: Nerudova 37/32, PSČ 500 02, Hradec Králové
- Další podrobnosti aukce https://www.drazbystupka.cz/aukce/osobni-automobil-skoda-octavia-ac-kombi/55